Aktualności z WORD Łomża

Anulowanie terminu egzaminu na prawo jazdy

Termin egzaminu na prawo jazdy można anulować – czyli zrezygnować z niego zupełnie lub przełożyć na inny termin. Ważne jest jednak, aby WORD został o tym poinformowany przynajmniej dwa dni przed wyznaczonym terminem egzaminu na prawo jazdy, a sama informacja musi zostać złożona w formie pisemnej.

WORD odda pieniądze

Jeśli spełnisz oba wymienione wyżej warunki – czas i forma dostarczenia rezygnacji – wówczas WORD albo odda nadpłaconą i niewykorzystaną gotówkę, albo zaliczy ją na poczet kolejnego, zaplanowanego przez Ciebie egzaminu na prawo jazdy.

WORD Łomża: Nowy dyrektor

WORD Łomża ma nowego dyrektora. Jest nim egzaminator oraz współtworca WORD Łomża, czyli osoba związana ze środowiskiem nauki jazdy i egzaminowania od lat.

Nowy dyrektor WORD Łomża

Nowym dyrektrem WORD w Łomży został Mirosław Oliferuk, który z łomżyńskim ośrodkiem związany był przez około 20 lat.

Mirosław Oliferuk jest twórcą i pierwszym dyrektorem WORD Łomża. Przez ostatnie lata związany był z GDDKiA Białystok – rejon Łomża (od 02.2018).

Spróbuj swoich sił: darmowy egzamin teoretyczny na prawo jazdy

Ranking rankingiem, ale jak wybrać najlepszą szkołę nauki jazdy w Łomży?

Początek 2019 roku to czas rankingów szkół nauki jazdy. Jak wybrać dobrą szkołę nauki jazdy w Łomży?

Z wyborem szkoły nauki jazdy jest odrobinkę jak z testami na prawo jazdy. Dobrych systemów jest niewiele, a spora część kursantów postępuje zgodnie z owczym pędem, albo ulega magii reklamy, grze słów czy niedopowiedzeniom. Na co zwracać uwagę podczas wyboru dobrej nauki jazdy aby nie wpakować się w kłopoty?

WORD Łomża zdawalność

Jaka jest zdawalność w WORD Łomża? Okazuje się, że całkiem niezła.

WORD w Łomży należy do tych ośrodków, w których zdawalność egzaminów praktycznych przewyższa poziom zdawalności testów na prawo jazdy - tak było przynajmniej w 2017 roku.

W 2017 roku z testami na prawo jazdy poradziło sobie w Łomży średnio  53,82 %  zdających egzamin teoretyczny. Z jazdami było nieco lepiej - egzamin praktyczny za zdało tam 57,35 % kursantów.

Odwołano dyrektora WORD Łomża

Dyrektor WORD Łomża został odwołany. Decyzja zapadła 31 grudnia 2018.

Decyzja o zwolnieniu dyrektora WORD Łomża zapadła podczas posiedzeniego posiedzenia  zarządu województwa 31 grudnia 2018. Oprócz dyrektora WORD Łomża stanowiska stracili dyrektorzy WORD w Białymstoku i Suwałkach.