Jak przenieść dokumenty do WORD Łomża?

Egzamin na prawo jazdy możesz zdawać w dowolnym WORD. Możesz też część teoretyczną zdawać w innym WORD, zaś praktykę w WORD Łomża. Jak przenieść dokumenty do Łomży?

Część kursantów woli zdawać testy na prawo jazdy w jednym, a praktykę w innym ośrodku ruchu drogowego. Czasem jednak zmiana WORD podyktowana jest względami osobistymi.

Zmiana WORD na pewno nie ułatwi Ci zdania testów na prawo jazdy. Wszystkie WORD-y w kraju, korzystają z tej samej puli egzaminacyjnej, ustalonej przez ministerstwo infrastruktury, zaś pytania na egzaminie teoretycznym dobierane są w sposób losowy.

Czy praktykę zdać jest łatwiej w jednym a trudniej  w innym WORD?

Zdania są podzielone, faktem jest jednak, że poziom zdawalności w poszczególnych ośrodkach egzaminowania jest bardzo zróżnicowany. Czy to o czymś świadczy? Niekoniecznie Poziom zdawalności egzaminów teoretycznych także jest zróżnicowany. A przecież testy na prawo jazdy są takie same w całym kraju. Czasem zmiana ośrodka egzaminowania podyktowana jest jednak względami osobistymi czy organizacyjnymi. Na pewno jednak zdanie egzaminu w mniejszym mieście jest łatwiejsze.

Jak przenieść dokumenty do WORD Łomża?

W swoim "starym" WORD musisz wypełnić odpowiedni wniosek. Jego druk znajdziesz w biurze obsługi klienta każdego WORD-u, lub na jego stronie internetowej. swoim ośrodku egzaminowania, równie dobrze wniosek możesz napisać doręczenie. 

Po przekazaniu wniosku Twoje dokumenty są przesyłane do wskazanego przez Ciebie ośrodka ruchu drogowego.

Image: