Testy na prawo jazdy 2018: Nowe pytania to kwestia czasu

Dodanie nowych pytań do testów na prawo jazdy jest właściwie kwestią czasu. Pytanie więc nie powinno być CZY ale KIEDY w testach na prawo jazdy pojawią się nowe pytania egzaminacyjne. Wiele wskazuje, że właście w 2018 roku.

Testy na prawo jazdy 2018

Nowe pytania w testach na prawo jazdy pojawią się na pewno, tym pewniej, że... spora część nowej puli już powstaje Od Komisji  "weryfikacyjnej zależeć będzie kiedy nowe pytania trafią do ośrodków egzaminowania.

Nowe pytania w testach na prawo jazdy to nie nowość. Ostatnia duża zmiana puli egzaminacyjnej miała miejsce w lutym tego roku. To właśnie wówczas zdecydowano się na dodanie ponad 400 nowych pytań egzaminacyjnych.

Nowe pytania? Nie powinno być zaskoczenia

Już z dniem wejścia w życie aktualnie obowiązującej puli pytań egzaminacyjnych było pewne, że będzie baza będzie rosła powiększając się o nowe pytania. Radykalnych zmian nie było -chociaż pewne korekty puli egzaminacyjnej miały miejsce - aż do lutego. Co ciekawe dodanie nowych pytań nie było jakoś specjalnie zapowiadane (informację o zamiarze dodania nowych pytań to puli egzaminacyjnej zdobyło zdamyto.com).

Testy na prawo jazdy 2018: będzie trudniej na egzaminie?

Nowe pytania w testach na prawo jazdy nie wywróciły do góry nogami wyników zdawalności egzaminów teoretycznych na prawo jazdy, chociaż kilka z nowych pytań pojawiło się w zestawieniu najtrudniejszych pytań egzaminacyjnych.

Jedno jest pewne - nowe pytania w testach na prawo jazdy pojawią się na pewno, nie jest póki co znany dokładny termin powięszenia bazy pytań egzaminacyjnych,

Testy na prawo jazdy 2018 - pełna aktualna baza pytań

Image: