Testy na prawo jazdy: oficjalna baza pytań

Niewielu z przyszłych kierowców wie, że pytania stosowane w testach na prawo jazdy są jawne i każdy może je pobrać za darmo. Publiczną bazę trudno jednak stosować do nauki, bowiem wszystkie pytania wrzucono do jednego worka, a sama baza nie posiada ani wyjaśnionych odpowiedzi, ani ich klucza z zaznaczonymi prawidłowymi odpowiedziami.

Testy na prawo jazdy takie jak na egzaminie

Nauka pamięciowa testów na prawo jazdy jest tyle ryzykowna, co wręcz niebezpieczna. Przecież test ma sprawdzić Twój stan wiedzy, przygotowanie teoretyczne i znajomość przepiswów, z których będziesz korzystać w praktyce. 

Niestety część testów na prawo jazdy jakie otrzymujecie w OSK lub wykupujecie samodzielnie nie posiada wyjaśnienia odpowiedzi, lub jeśli są - stanowią przepisanie sztywnego i trudnego do zrozumienia artykułu z kodeksu drogowego. 

Przygotowując się do egzaminu teoretycznego warto zwrócić uwagę na testy na prawo jazdy zdamyto.com. Serwis zdamyto publikuje całą bazę pytań stosowanych na egzaminach państwowych, a do tego każde z tych pytań posiada jasne wyjaśnienie, zrozumiałe dla przyszłego kierowcy. Aby zdać egzamin teoretyczny musisz przecież rozumieć pytania na które udzielasz odpowiedzi, a sama nauka pamięciowa jest wręcz dla Ciebie niebezpieczna.

Sprawdź za darmo czy zdasz egzamin teoretyczny. Testy na prawo jazdy takie same jak na egzaminie.

Image: